Šviesdėžės
šviesdėžės


Gaminame įvairių dydžių ir tipų šviesdėžes. Naudojame LED apšvietimą. Atliekame maketavimo ir montavimo darbus, geros kainos.

Tinkama reklama yra dalis verslininko sėkmės. Su šiuo teiginiu paprastai sutinka tiek jau ne vienerius metus veiklą plėtojantys verslininkai, tiek šios srities naujokai. Svarbu, jog reklamos efektyvumas ir patraukli kaina būtų suderinami aspektai. Šviesdėžės – vienas tokių reklamos būdų, kai kainos ir kokybės santykis yra puikiai suderintas. Be to, jos yra atsparios aplinkos poveikiui, todėl galite nesibaiminti dėl jų ilgaamžiškumo.sviesdezes

 

Skambinkite jau dabar!   +37060026269   (9:00h-23:00h I-VII)
Susisiekime arba galime Jums perskambinti, parašykite savo telefono numerį

Žinutę parašykite čia
Kaunas, Lietuva (Vykstam ir į kitus Lietuvos miestus)

ATLIKTI DARBAI SPAUSKITE ČIA

Užsakymas:

Kaip viskas vyksta?
Jei ieškote kokybiškos šviesdėžės, kviečiame susipažinti su keletu žingsnių, kaip gauti geriausią produktą itin greitai. Naudodamiesi šia sistema neužtruksite ir gausite Jums tinkamiausią rezultatą.


1.    Trumpa užklausa
2.    Šviesdėžės matmenų suderinimas
3.    Geriausių medžiagų pa(si)rinkimas
4.    Maketavimas
5.    Gamyba
6.    Apmokėjimas
7.    Kliento šypsena :)

 

sviesdezes

Šviesdėžės gamyba

 

   Trumpa užklausa

Parašykite, kokios šviesdėžės norite. Pirmiausia pagalvokite, kur ji bus kabinama – lauke ar patalpose. Šviesdėžės, skirtos kabinti lauke, būna atsparios krituliams ir kitoms žvarbioms oro sąlygoms. Tai padės nuspręsti ir kokio tiksliai dydžio bei formos Jums reikia. Prie bendro pasirinkimo priderinkite ir pageidaujamas spalvas.  Pagal aplinką, kurioje ketinate kabinti šviesdėžę, pasirinkite ir teksto ryškumą – lauke kabinamos šviesdėžės paprastai turi būti ryškesnės, puikiai matomos įvairiomis oro sąlygomis (pavyzdžiui, šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams ir pan.).

 

   Šviesdėžės dydis

Dydis gali būti įvairus, priklausomai nuo to, kur ją kabinsite ir kiek dėmesio norėsite pritraukti.

   Mūsų naudojamos medžiagos

Gamindami šviesdėžės naudojame šias medžiagas:

    PVC plastikas, dar vadinamas polivinilchloridu. Ši plastiko rūšis pasirenkama itin dažnai. Plastikas gali būti neplastifikuotas (standus, žymimas PVC-U) arba plastifikuotas (lankstus, žymimas PVC-P). Šiuo metu labiausiai paplitęs standus plastikas, populiarus dėl užtikrinto atsparumo įvairioms terpėms. Jis lengvai klijuojamas, lengvai lankstomas pakaitinus, o sulenkus nelūžta, taip pat yra atsparus smūgiams.
    LED apšvietimas pasižymi ilgaamžiškumu ir lengvu pritaikymu Jūsų poreikiams. Galima rinktis iš daugybės ryškių ir blausesnių variantų, priklausomai nuo to, kokioje aplinkoje įrenginėsite apšvietimą.
     Aliuminio kompozitas – PVC plastikas dengtas aliuminio sluoksniu iš abiejų pusių. Tai sprendimas norintiems ypač ilgaamžio apšvietimo.

   Maketavimas

Profesionali, daug patirties sukaupusi komanda rengia kokybiškus maketus. O galbūt turite savo vektorinį maketą? Tuomet puiku, pagaminsime šviesdėžę pagal jį.
Atkreipkite dėmesį į tai, jog šviesdėžės maketavimas užtrunka 2-4 darbo dienas, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto maketo sudėtingumo.

   Šviesdėžės gamyba

Gamyba paprastai užtrunka 5-10 darbo dienų.
Kur mes įsikūrę?  Kaune, tačiau reikalui esant galime atvykti ir į Jūsų miestą, miestelį.

   Atsiskaitymas

Už šviesdėžę galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Užsakymų kurių kaina didesnė nei 300 eurų yra reikalingas 50% avansas nuo bendros sumos. Mes pasitikime savo klientais, tačiau iš anksto pervedami pinigai reikalingi šviesdėžės gamybai.

   Kainos

Kaina priklauso nuo medžiagų pasirinkimo, maketo sudėtingumo, dydžio ir kiekio. Tačiau neabejokite, mes parinksime Jums tinkamiausią kainą.


Ką žmonės mano apie mus?

Atsiliepimai

 

Tadas: Pasirinkęs Trigalvis.lt , įsitikinau darbuotojų profesionalumu ir paslaugumu. Ačiū už pagalbą renkantis optimaliausią šviesdėžės variantą.
Julius: Turėjau problemą – reikėjo ant sienos užkabinti reklamą. Kadangi šiuo klausimu nesu specialistas, kreipiausi į tikrus profesionalus ir gavau reikiamą pagalbą.
Aistė: Turėjome konkretų darbų maketą ir norėjome įgyvendinti savo sumanymus greitai ir kokybiškai. Ačiū Jums, bendromis jėgomis pasiekėme šaunaus rezultato!
Patricija: Nustebome pasiūlytų šviesdėžių išvaizda, ryškiu spalvų atkūrimu. Be to, labai nudžiugino ir kaina už paslaugas. Įsitikinau, kad galima gauti puikią kokybę už prieinamą kainą, ačiū.
 
O kokia Jūsų nuomonė? Lauksime jos el. paštu: info(et)trigalvis.lt

 

Smagu jog viską perskaitėte!
Kilo klausimų?
Drąsiai rašykite, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!
Geros dienos!
Nepamirškite šypsenos ;)

 

Trigalvis logo
 
Trigalvis.lt
24h/7d
Kaunas Lietuva (Vykstam ir į kitus Lietuvos miestus)
+37060026269 (9:00h-23:00h I-VII)

 
facebook