Reklama ant automobilio
reklama-ant-automobilio


Sėkmingas verslas prasideda nuo puikaus reklamos sprendimo. Reklama ant automobilio klijuojame ant visų tipų transporto priemonių: lengvųjų automobilių, furgonų, mikroautobusų, sunkvežimių ir priekabų. Platus plėvelių spalvų pasirinkimas, galimi įvairūs reklamos dydžiai ir formos. Atliekame reklamos maketavimo, klijavimo darbus. Tinkama reklama visada patrauks potencialaus kliento akį ir skatins pasidomėti Jūsų teikiamomis paslaugomis ar siūlomomis prekėmis. Reklaminės skrajutės ar plakatai – vis dar populiarios reklamos priemonės, tačiau šiuo metu atsiranda vis efektyvesnių būdų pasiekti klientus. Reklama ant automobilio – vienas geriausių sprendimų, jei norite nenuobodaus būdo pritraukti klientus – tiek pėsčiuosius, tiek važiuojančius automobiliais.oracal 641 spalvu palete

Skambinkite jau dabar!   +37060026269   (9:00h-23:00h I-VII)
Susisiekime arba galime Jums perskambinti, parašykite savo telefono numerį

Žinutę parašykite čia
Kaunas, Lietuva (Vykstam ir į kitus Lietuvos miestus)

ATLIKTI DARBAI SPAUSKITE ČIA

Kaip gauti reklamą ant automobilio?


1.    Maketo suderinimas
2.    Geriausių medžiagų pa(si)rinkimas
3.    Maketavimas
4.    Gamyba
5.    Klijavimas
6.    Apmokėjimas
7.    Kliento šypsena :)

reklama ant automobilio

 

 Trumpa užklausa

Parašykite, kokio tipo transporto priemonę (lengvasis automobilis, kablukas, mikroautobusas, sunkvežimis, priekaba) norite apklijuoti reklama, kur lipdukas bus klijuojamas (ant stiklo, metalo, tento), lipdukų kiekį ir tikslų dydį, bei pageidaujamas reklaminio lipduko spalvas, derančias prie Jūsų automobilio atspalvių. (Padėsime suderinti spalvas).

 

reklama ant automobilio

Reklama ant automobilio ir mūsų naudojamos medžiagos

    Spalvota lipni plėvelė, PVC plastikas.
  Spauda ant lipnios plėvelės  (Lateksinė spauda) – spalvoti spaudos gaminiai ant lipnios plėvelės, nuspalvinta lateksiniais dažais.
    Atšvaitinė plėvelė, užtikrinsianti, kad Jūsų reklama bus matoma tiek dieną, tiek naktį.
   Magnetiniai lipdukai labai patogūs tiems, kas nenori apklijuoti automobilio paviršiaus. Paprasti naudoti – prilipdyti ir nuimti galite akimirksniu! Be to, galite lengvai perkelti lipduką ant kito automobilio.
    Perforuota plėvelė, skirta automobilio stiklams, jeigu nenorite aklinai uždengti stiklo. Ji lanksti, o dėl plono klijų sluoksnio lengvai nuimamas nuo stiklų paviršiaus. Paprastai naudojama langų apipavidalinimui.

 

 

  Maketavimas

Mūsų komanda yra sukaupusi nemažai patirties maketų rengimo srityje. Kaip tik todėl galime parengti Jums profesionalų maketą. O galbūt turite savo vektorinį maketą?  Tuomet pagaminsime reklamą ant transporto priemonės pagal jį. Maketavimas užtrunka 2-4 darbo dienas, priklausomai nuo maketo sudėtingumo.

   Reklamos ant automobilio kaina

Reklamos ant transporto priemonės kaina priklauso nuo medžiagų pasirinkimo, maketo sudėtingumo, jų dydžio ir kiekio. Parinksime Jums tinkamiausią variantą, suderinę geriausią kainą ir profesionalią kokybę.

   Reklamos ant automobilio dydis

Reklamos ant automobilio lipduko dydis gali būti įvairus: nuo degtukų dėžutės iki pilno automobilio apklijavimo. Bet kuriuo atveju, tai nebrangus būdas atnaujinti automobilį ar užklijuoti ant jo reklamą.

   Kaip gaminama reklama ant automobilio?

Reklamos ant automobilio lipdukų gamyba paprastai užtrunka 5-10 darbo dienų. Automobilio apklijavimas reklama trunka 1-2 valandas. Kad šis procesas būtų greitas ir nesudėtingas, iš anksto pasirūpinkite, kad klijuojamas automobilio paviršius būtų švarus, nes dėl nešvarumų ar dulkių lipdukas gali tinkamai neprilipti ir atrodyti negražiai dėl po plėvele esančių nešvarumų.  Mes siekiame, kad Jūsų lipdukas atrodytų nepriekaištingai ir tarnautų ilgiau. Kur mes įsikūrę? Kaune, tačiau reikalui esant galime atvykti į Jūsų miestą. Kauno miesto gyventojams automobilius dažniausiai apklijuojame patys.

   Atsiskaitymas

Už paslaugas galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Paslaugoms, kurios kaina didesnė nei 300 eurų, yra reikalingas 50% avansas nuo sumos. Mes pasitikime savo klientais, tačiau iš anksto pervestų pinigų reikia gamybos kaštams padengti.

Mūsų patarimai Jums

Norime pasidalinti savo sukaupta ilgamete patirtimi šioje srityje ir Jums duoti naudingų praktiškų patarimų, kurie gali Jums pagelbėti:

 

1. Pageidaujama reklama ant automobilio turi būti kuo aiškesnė ir suprantamesnė, todėl stenkitės kuo paprasčiau paaiškinti, kokia veikla užsiimate.

2. Reklamos šriftas turėtų būti pakankamai storas ir optimalaus dydžio, nes kitaip jo nesimatys ir žmogus negalės jo perskaityti. Dažniausiai turite vos kelias sekundes atkreipti žmogaus dėmesį į savo reklamą. Kaip tik todėl šriftas turi būti aiškiai įskaitomas, venkite raitytų ir kitokių neaiškių tekstų, nes žmogus, važiuojantis Jums iš paskos, tikrai ne visada turi pakankamai laiko, kad galėtų išanalizuoti ant Jūsų automobilio esančias sudėtingas piktogramas. Venkite labai dažnos klaidos, kai žmogus ant automobilio užsiklijuoja tik logotipą, arba internetinį adresą. Tai absoliučiai nieko nereiškia žmogui, važiuojančiam iš paskos, nebent Jūs esate didžiulė įmonė, kurią visi žino. Mūsų patarimas: po logotipu trumpai (keliais žodžiais) apibūdinti savo veiklą. Šie keli žodžiai suteiks aiškumo ir suprantamumo apie Jūsų produktą ar teikiamą paslaugą.

3. Reklamos ant automobilio spalvų derinimas. Pasistenkite suderinti automobilio ir reklamos spalvas, nes dažnai gatvėse matome visiškai nederančius atspalvius. Toks automobilis paprastai atrodo per daug margas. Juk Jūs norite solidžiai atrodyti, tiesa? Mūsų dizaineris padės Jums suderinti spalvas. Net jeigu Jūsų įmonės logotipo spalvos nederėtų prie automobilio, galima pagaminti juodą arba baltą logotipą, kuris ant automobilio atrodys gražiau ir solidžiau.

4. Atšvaitinis lipdukas? Tai pakankamai geras sprendimas važinėjantiems tamsiu paros metu: kitų automobilių šviesos ne tik apšviečia Jūsų reklamą ant automobilio, bet ir atspindi šviesą ir atrodo kur kas ryškiau ir yra labiau pastebimas negu paprastas lipdukas. Be to, tai puikus sprendimas šaltuoju metų laikotarpiu, kai anksti temsta – taip Jūsų reklama ant automobilio bus matoma ilgiau. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog šį lipduką daug sunkiau pašalinti nuo automobilio, nes reikia daugiau pastangų nuimti klijus.

 

Ką žmonės kalba apie tai?

Atsiliepimai

 

Tomas: Norėjau atnaujinti automobilį ir supratau, kad tuo pačiu galiu reklamuoti savo įmonę. Dizaineriai pasiūlė man tinkantį sprendimą, todėl dabar galiu džiaugtis stilingu automobiliu su solidžia reklama.
Justas: Turėjau problemą – reikėjo efektyvios reklamos tėvų įmonei. Radome nebrangų ir efektyvų sprendimą – reklamą ant mašinos! Ačiū Trigalvio kolektyvui!
Austėja: Greita, kokybiška ir nenuobodi reklama ant automobilio? Kodėl gi ne! Dėkoju patiems geriausiems specialistams, kurie noriai konsultavo ir padėjo išsirinkti optimaliausią sprendimą.
Paulina: Labai smagu, kad siūlote ne tik reklamos lipdymo ant automobilio paslaugą, bet ir maketavimą. Taip sutaupiau nemažai laiko, nes viską atliko šaunus kolektyvas. Esu Jums dėkinga.
 
O kokia Jūsų nuomonė? Lauksime jos el. paštu: info(et)trigalvis.lt

 

Smagu jog viską perskaitėte!
O gal dar liko neaiškumų?
Drąsiai rašykite, o mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus!
Geros dienos!
Nepamirškite šypsenos ;)

 

reklamos paslaugos Trigalvis logo juodas
 
Trigalvis.lt
24h/7d
Kaunas Lietuva (Vykstam ir į kitus Lietuvos miestus)
+37060026269 (9:00h-23:00h I-VII)
 
 facebook